Zapraszamy do Strefy Zero

Od 10 do 11 czerwca zapraszamy Was na szóstą już konferencję Strefa Zero, organizowaną przez Wspólnotę Metanoia. W tym roku spotykamy się w MCKiS w Jaworznie. Myślą przewodnią naszej tegorocznej konferencji jest 4 werset 4 rozdziału Listu do Efezjan - "Jedno jest Ciało i jeden Duch, jak jedna jest nadzieja waszego powołania, do której zostaliście wezwani".

Jako jedno ciało chcemy stanąć murem za sobą, obok siebie, blisko siebie. Chcemy stanąć jako Kościół, który jest dojrzały i świadomy swojego powołania, jako CHRZEŚCIJANIE - prawdziwi wyznawcy Chrystusa. POŁĄCZENI miłością, świadomi odpowiedzialności, którą powierzył nam Bóg. POŁĄCZENI, szukający tego co nas zbliża. POŁĄCZENI w jednym Duchu, POŁĄCZENI jedną wiarą, POŁĄCZENI tym samym dążeniem, POŁĄCZENI tą samą nadzieją, POŁĄCZENI W CHRYSTUSIE.

Jak co roku zaprosiliśmy doświadczonych w budowaniu Kościoła, pełnych pasji dla Boga mówców. W tych dwóch dniach inspirować nas będą: Wes Martin Grace Church USA, Ks. Dr Peter Hocken Austria, Ulf Ekman UPPSALA, Maciej Wolski Dom Modlitwy 24, Karol Sobczyk Głos na Pustyni, Krzysztof Demczuk Metanoia, a w sobotę wieczorem niesamowity koncert Doroty Wolskiej, Dom Modlitwy 24/7 Warszawa.

Dwa dni inspiracji: niesamowitych wykładów, pełnego ognia uwielbienia, dwa dni społeczności w Duchu Świętym.

Bądźcie z nami CONNECTED.

Więcej informacji:

www.strefa-zero.com