• CENNA KREW

Anna Chlebica: W starożytności była utożsamiana z życiem. Stanowiła więc najbardziej godną ofiarę składaną Bogu.

CENNA KREW
  • Sosnowiec: Msza za policjantów z odsłonięciem tablicy

W przededniu Święta Policji, 18 lipca, w kościele św. Barbary w Sosnowcu odprawiono Mszę św. w intencji policjantów i poświęcono dedykowaną im tablicę pamiątkową.

Sosnowiec: Msza za policjantów z odsłonięciem tablicy
  • WSPÓLNOTA WOLNOŚCI

Ks. Paweł Szczepanik: Uderzenie we wspólnotę, potrafi rozbić najpierw grupę ludzi, a następnie poszczególne osoby.

WSPÓLNOTA WOLNOŚCI
  • POTRZEBA ODNOWY

Ks. Adam Nackowski: Przez XX wieków trwania Kościoła rodził się postulat szeroko pojętej odnowy życia religijnego.

POTRZEBA ODNOWY
  • POKONAĆ ZMĘCZENIE

Ks. Przemysław Lech: Bywa, że z urlopu wracamy jeszcze bardziej zmęczeni niż byliśmy. Dlaczego nie odzyskujemy sił?

POKONAĆ ZMĘCZENIE
  • Dlaczego warto wstąpić do Seminarium?

Na tytułowe pytanie odpowiadają - często zaskakująco - klerycy naszego Seminarium. Warto przeczytać!

Dlaczego warto wstąpić do Seminarium?
  • Tydzień w diecezji

Najważniejsze wydarzenia całego tygodnia w Kościele sosnowieckim.

Tydzień w diecezji

Wideo