Biskup kolędował z więźniami

Wojkowicki Zespół Bluesowy z Zakładu Karnego w Wojkowicach to swoisty ewenement - grupa złożona z więźniów, kapelana i wychowawcy śpiewa nie tylko szlagiery i własne kompozycje, ale i utwory liturgiczne. I to nie tylko w więzieniu - w styczniu zajęli III miejsce Na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii mieszane zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Ich występ na Koncercie Galowym MFKiP zachwycił widzów i internautów oglądających transmisję. 1 lutego z przesłaniem Świąt Bożego Narodzenia, zawartym w polskich kolędach, stanęli przed wychowawcami i osadzonymi wojkowickiego więzienia. W kolejnej edycji kolędowania udział wziął Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak.