Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus (zapowiedź)

Data dodania: 2024.09.28

1 października br.  w uroczystość św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Przenajświętszego Oblicza, w kościele zakonnym Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Sosnowcu (ul. M. Teresy Kierocińskiej 25) zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18.00.

Celebrować ją będzie o. Grzegorz Papciak OCD. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie płatków róż ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus obiecała, że nie będzie odpoczywać w niebie. Zapewniała, że będzie spuszczać po swojej śmierci deszcz róż na ziemię.

Czcicieli św. Teresy od Dzieciątka Jezus zapraszają Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus.

s. Bogdana Batog CSCIJ