Wyniki konkursu plastycznego pt.: "Jestem w Kościele"

Data dodania: 2024.06.02

Wyniki Diecezjalnego konkursu plastycznego pt.: "Jestem w Kościele" dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024

Diecezjalny konkurs plastyczny pt. "Jestem w Kościele", którego adresatami byli uczniowie klas I-IV szkół podstawowych zorganizowano w związku z obchodzonym Światowym Dniem Dzieci, ogłoszonym po raz pierwszy przez papieża Franciszka.

Patronat honorowy objął bp Artur Ważny.

Komisja w składzie: ks. Michał Borda (przewodniczący), ks. Tomasz Flak SCJ, ks. Paweł Cicirko, Anna Głowacz i Grażyna Kubiczek wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce: Sylwia Bielak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku, katecheta Anna Jaźwiec.
II miejsce: Wojciech Pawelec, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 15 w Sosnowcu, katecheta Beata Lis-Pawelec.
III miejsce: Lilianna Dąbrowska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 48 w Sosnowcu, katecheta s. Honorata Niemiec.
IV miejsce: Zuzanna Sapiechowska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wierzchowisku, katecheta Anna Jaźwiec.
V miejsce: Martyna Pietrowska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu, katecheta Katarzyna Głowacz.
Wyróżnienia: dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu.

Wszystkim gratulujemy!

Rozdanie nagród odbyło się w niedzielę 2 czerwca 2024 r. w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Sosnowcu, ul. Gospodarcza 14. Uczestnicy z rodzicami i katechetami uczestniczyli we Mszę św. o godz. 11:00, po której rozdano nagrody.

ks. Michał Borda
Wydział Katechetyczny