Zmarła mama ks. Stanisława Łabudy

Data dodania: 2024.09.14

odeszła do Domu Ojca

śp. Barbara ŁABUDA (l.83)
mama ks. kan. Stanisława Łabudy, proboszcza parafii
pw. św. Andrzeja Boboli w Sosnowcu.

Msza święta żałobna w int. śp. Barbary pod przewodnictwem J.E. ks. biskupa seniora Archidiecezji Częstochowskiej Antoniego Długosza
odprawiona zostanie w poniedziałek 16 września 2024 roku o godz. 15.00 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Sosnowcu. Po mszy świętej żałobnej eksporta trumny z ciałem śp. Barbary Łabudy.

Msza Święta pogrzebowa w int. śp. Barbary pod przewodnictw J.E. ks. biskupa seniora Grzegorza Kaszaka odprawiona zostanie
w środę 18 września 2024 roku o godz. 13.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Olszynach (Diecezja Tarnowska: Olszyny 288, 33 - 164 Olszyny). Po mszy świętej pogrzebowej trumna z ciałem śp. Barbary złożona zostanie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Olszynach.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...