Konkurs dla grup pielgrzymkowych

Data dodania: 2024.07.17

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i tym razem Caritas Diecezji Sosnowieckiej będzie z pątnikami na pielgrzymim szlaku. Organizacja grup w parafiach to także trudności. Dlatego w przygotowaniu jest specjalny konkurs.

Zawody przeznaczone są dla wszystkich grup pielgrzymkowych uczestniczących w Sosnowieckiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Ich zadaniem jest stworzenie krótkiego nagrania muzycznego z video promującego Pielgrzymkę Sosnowiecką oraz działalność Caritas. To niepowtarzalna okazja, aby pokazać swoją kreatywność, zaangażowanie i duchową radość!

Co należy zrobić?
1.    Nagrajcie filmik – Wasz filmik powinien zawierać piosenkę  promującą Sosnowiecką Pieszą Pielgrzymkę oraz działalność Caritas.
2.    Prześlijcie nagrany filmik do dnia 31 lipca 2024 r. na adres email: sosnowiec@caritas.pl Nagroda: Grupa, która stworzy najlepszy filmik, otrzyma nagłośnienie pielgrzymkowe ZPL firmy RDUCH! (z dwoma bezprzewodowymi mikrofonami oraz z 2 nadajnikami ZP UHF800 BODYPACK z nagłownymi mikrofonami). To doskonałe wsparcie techniczne, które pomoże Wam jeszcze lepiej przeżywać wspólne chwile podczas pielgrzymki.

Kryteria oceniania
Filmiki będą oceniane przez specjalnie powołaną komisję konkursową na podstawie:
•    Kreatywności i oryginalności,
•    Zgodności z tematyką konkursu,
•    Jakości wykonania piosenki,
•    Przekazu promującego wartości Sosnowieckiej Pieszej Pielgrzymki Sosnowieckiej oraz Caritas.

Agnieszka Kamińska
Caritas Diecezji Sosnowieckiej