Bożonarodzeniowe szopki w parafiach A.D. 2016

Data dodania: 2016.12.24

Autorzy zdjęć: Anna Kotnis, ks. Mateusz Wróbel, Tomasz Wilczyński, Agnieszka Gaj, Jarosław Paś, Adam Kasperek, Jerzy Mickiewicz, ks. Rafał Gzyl, Michał Gbur, Agnieszka Czerniak, Jerzy Wieczorek, Szymon Rosa, Damian Bartosz, ks. Jarosław Kwiecień, Bartosz Gadziała, Beata Dudek, ks. Łukasz Małkiewicz,  Radek Kuś,  Robert Goc, ks. Tomasz Zmarzły, Piotr Lorenc, ks. Janusz Rakoczy, Barbara Zarodkiewicz - Czapla, ks. Piotr Kocot, ks. Ireneusz Kwoka, ks. Marek Turlejski, Tadeusz Stychno, dk. Grzegorz Woszczek, ks. Konrad Mruk, Jacek Staroń, Katarzyna Matysek, Jacek Kmieć, Zbigniew Dzieciątkowski, Józef Dybek, Piotr Zimnal, Grzegorz Jasica, Stanisław Chmist, Grzegorz Piąty, Adam i Marcin Gołębiowscy, ks. Mirosław Sołtysek, ks. Jacek Zdrach, Łukasz Krężel, Andrzej Opitek, Andrzej B., ks. Mirosław Król, Ryszard Kaszyca, Jarosław Piekarz, Paweł Bień, ks. Łukasz Lisowski, Michał Stasiak, kl. Adam Rogal, ks. Grzegorz Noszczyk.