Bp Grzegorz Kaszak - 12 lat w Diecezji (wywiad)

Data dodania: 2021.03.27

W tym roku celebrowanie Niedzieli Palmowej zbiega się z 12. rocznicą sakry biskupiej i ingresu bp. Grzegorza Kaszaka do naszej Katedry. Sosnowiecki ordynariusz w rozmowie z Biurem Prasowym wspomina początki swojej posługi w Zagłębiu.

Bp Grzegorz dzieli się także swoimi przemyśleniami w kontekście trwającego Roku "Rodzina Amoris laetitia" oraz wskazuje najważniejsze dla niego wydarzenia i inicjatywy ostatnich 12 lat. Dziękuje też swoim współpracownikom za ich ofiarną pracę.

- Jak Ksiądz Biskup przechodził chorobę wywołaną przez COVID-19?

- Jakie myśli pojawiają się w głowie, gdy przychodzi pozytywny wynik testu i konieczny  jest pobyt w szpitalu?

Również i na te pytania znajdziemy odpowiedź w pierwszej audycji z cyklu "Rozmowa Biura Prasowego".

Zapraszamy do słuchania:

rozmawiał: Ks. Przemysław Lech