Czeladź: Wieczór Uwielbienia w Sanktuarium (zapowiedź)

Data dodania: 2022.09.30

W sobotę 8 października w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi, w ramach Festiwalu Nowej Kultury, odbędzie się koncert Agnieszki Cudzich z zespołem. To nie będzie zwykły występ, albowiem organizatorzy zapowiadają Wieczór Uwielbienia i zapraszają do wspólnej modlitwy.

O godzinie 18.00 Eucharystia, po której bezpośrednio rozpocznie się muzyczna część wieczoru. Wydarzenie to jest elementem rekolekcji Strefa Młodych, które w dniach 7-9 października odbywać się w Domu SZILO w Czeladzi. Weekendowe spotkanie Strefa Młodych, które zgromadzi 50 osób, poprowadzi bp Artur Ważny - Przewodniczący Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji.

Wieczór Uwielbienia będzie przygotowany właśnie wspólnie z młodymi - uczestnikami Strefy Młodych, a modlitwy poprowadzi i wygłosi konferencję bp Artur Ważny.

Na ten wieczór zapraszamy do Czeladzi i dzieci, i młodzież i dorosłych i seniorów - wszystkich, albowiem każdy znajdzie coś dla siebie. To będzie jedyny w swoim rodzaju wieczór - dużo dobrej muzyki, wspólne śpiewanie, wspólna modlitwa i możliwość sakramentu pojednania.

Fundacja Muza Dei - Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych, promowanie Nowej Kultury, która stawia na człowieka, na jego godność.

Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, koncerty, widowiska, warsztaty muzyczne, konferencje.  Wszystkie prowadzone przez nas działania i wydarzenia ukierunkowane są na całe rodziny.

Fundacja Muza Dei

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.