Caritas: Wigilia na rynku w Olkuszu (zapowiedź)

Data dodania: 2022.12.02

Minister Jacek Osuch wraz z Zarządem Stowarzyszenia "ARGENTUM" i Darczyńcami oraz ks. Przemysław Szot Dyrektor Caritas Diecezji Sosnowieckiej serdecznie zapraszają Mieszkańców Ziemi Olkuskiej na XII Świąteczne Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w dniu 17 grudnia o godz. 13:00 na płycie rynku w Olkuszu.

Informujemy, że w trakcie wydarzenia wydawane będą świąteczne paczki dla osób potrzebujących oraz tradycyjne wigilijne potrawy. Gorąco zachęcamy, aby w tym szczególnym i radosnym czasie oczekiwania na Boże Narodzenie spotkać się w jednym gronie, wspólnie kolędować oraz złożyć sobie wzajemnie świąteczne życzenia.

Agnieszka Kamińska
Caritas Diecezji Sosnowieckiej