Spotkania opłatkowe z udziałem bp. Grzegorza Kaszaka

Data dodania: 2022.12.20

W grudniu i styczniu biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak tradycyjnie bierze udział w szeregu spotkań opłatkowych z różnymi środowiskami działającymi na terenie diecezji sosnowieckiej.

Poniżej publikujemy galerie z poszczególnych spotkań.

Dom Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu

23 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym w DPS nr 2 w Sosnowcu.

Katowice Airport w Pyrzowicach

21 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Katowice Airport.

Caritas Diecezji Sosnowieckiej

21 grudnia: W spotkaniu opłatkowym z pracownikami Caritas wziął udział bp Grzegorz Kaszak i bp Piotr Skucha.

Hospicjum św. Tomasza
w Sosnowcu

20 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym w Hospicjum św. Tomasza.

Diecezjalny Dom
Matki i Dziecka

20 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym w Diecezjalnym Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu.

OSP Mierzęcice

17 grudnia:  Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Mierzęcicach, które odbyło się na plebanii parafii pw. św. Mikołaja w Targoszycach.

Osoby konsekrowane

17 grudnia: W Domu Macierzystym zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Sosnowcu bp Grzegorz Kaszak sprawował Mszę Świętą i wziął udział w spotkaniu opłatkowym z osobami życia konsekrowanego pracującymi na terenie Diecezji Sosnowieckiej. Wśród obecnych był m.in. o. Dariusz Kubka SAC, wikariusz biskupi ds. życia konsekrowanego.

Policja sosnowiecka

16 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak oraz przedstawiciele duchowieństwa wzięli udział w spotkaniu opłątkowym z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu

Urząd Miejski w Będzinie

14 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak oraz przedstawiciele duchowieństwa wzięli udział w spotkaniu opłatkowym z będzińskimi samorządowcami.

Areszt Śledczy w Sosnowcu

14 grudnia: Bp Grzegorz Kaszak wziął udział w spotkaniu opłatkowym z osadzonymi, ich rodzinami i dyrekcją Aresztu Śledczego w Sosnowcu.