2 kwietnia - spotkajmy się na Placu Papieskim w Sosnowcu!

Data dodania: 2023.03.22

2 kwietnia na Placu Papieskim w Sosnowcu odbędzie się spotkanie modlitewne pod hasłem "Na zawsze w naszych sercach...". W czasie ataków na św. Jana Pawła II chcemy się wspólnie modlić oraz wyrazić naszą jedność, wdzięczność i przywiązanie do św. Jana Pawła II i jego nauczania.

Spotkanie na Placu Papieskim rozpocznie się o godz. 19:30. Wcześniej (godz. 18:00) bp Grzegorz Kaszak odprawi mszę świętą w parafii pw. NMP Różańcowej w Sosnowcu.

Do wspólnej modlitwy różańcowej na Placu Papieskim zapraszamy wszystkich Diecezjan.

Szczególne zaproszenie kierujemy do ruchów i stowarzyszeń działających na terenie naszej diecezji, do wiernych parafii w których czci się relikwie św. Jana Pawła II oraz do szkół im. św. Jana Pawła II.

Prosimy aby zabrać ze sobą świece.

Ks. Andrzej Nackowski
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego