"Muza Dei" zaprasza do tworzenia Strefy Młodych

Data dodania: 2023.03.22

Jako Muza Dei od lat działamy z młodzieżą, prowadzimy dla nich liczne warsztaty, rekolekcje, wyjazdy. Działamy na rzecz budowania Nowej Kultury poprzez promocję polskiej kultury oraz  wzmacnianie relacji rodzinnych, z których doświadczenia młodzi czerpią wzorzec.

Teraz, postanowiliśmy ubrać to w szyld - Strefę Młodych.

Strefa Młodych jest przestrzenią i czasem spotkań młodzieży Nowej Kultury, która jest przyszłością w zachowywaniu, pielęgnowaniu i szerzeniu wartości Nowego Człowieka. Kiełkuje w nich pragnienie bycia w grupie, rozwoju swoich pasji i po prostu - bycia szczęśliwym.

Poprzednie spotkania pokazały, że jest to impuls dla młodzieży, do podejmowania inicjatyw. Rozwijają one i wzmacniają potencjał do pracy i działania w obrębach swoich wspólnot, parafii i codziennych środowisk.

Młodzi w ramach Strefy Młodych mogą uczestniczyć w:

- warsztatach, podczas których odkrywają i rozwijają swoje zdolności.
- cyklu spotkań "Ludzie z pasją" z wyjątkowymi osobowościami ze świata kultury, sportu, mediów, biznesu - różnych dziedzin życia, których łączą te same wartości. Spotkania mają na celu zachęcić i zainspirować ludzi do szukania swojej pasji i realizowania jej w codziennym życiu. Jest to szansa, by porwać przede wszystkim młodego człowieka do pięknego i twórczego życia.
- koncertach skierowanych do młodych
- wspólnych wyjazdach weekendowych

Kolejnym krokiem w stronę młodych jest organizacja wyjazdu weekendowego dla młodzieży, podczas którego będą oni mieli okazję do integracji, rozwoju swoich pasji i zainteresowań, a także wspólnej modlitwy!

kiedy? 19-21 maja 2023
gdzie? NINIWA Kokotek

W programie m.in:

Warsztaty artystyczne
Spotkania formacyjne z przestrzenią do rozmów i wymiany doświadczeń
Rozmowy z cyklu “Ludzie z pasją” z udziałem młodych
Udział w zajęciach sportowych
Konferencje i sesje szkoleniowe
Zajęcia integracyjne i ruchowe

Potrzebujemy wsparcia w organizacji tej inicjatywy! TY też możesz pomóc! - https://zrzutka.pl/

Magdalena Sierka
Muza Dei

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.