Dołącz do Tancerzy Lednickich w Sosnowcu!

Data dodania: 2023.05.17

Kochani! Bardzo serdecznie zapraszamy Was do zespołu Rozbarskich Tancerzy Lednicy! Najbliższa próba już w piątek 19 maja od godziny 16.30 do 17.30 w Parafii Św. Jacka w Sosnowcu na Dańdówce!

,,Rób rzeczy szalone z Bogiem się uda!" - te słowa Ojca Jana Góry są zdecydowanie mottem naszego Zespołu. Organizujemy właśnie wyjazd na spotkanie młodych Lednica 2000, na który zapraszamy właśnie Ciebie! - nie może Cię zabraknąć w naszych szeregach!

Jest to spotkanie na które czekamy cały rok, ale nie bezczynnie. W ciągu roku spotykamy się na próbach w różnych miejscach naszej diecezji (aktualne info zawsze na stronie fb), oraz ,,Tańcem Chwalimy Go" na różnego rodzaju koncertach i uwielbieniach w Kościołach naszej diecezji. Przyjdź, zobacz i zatańcz z Nami dla Jego Chwały! 

W razie pytań pisz do Nas śmiało (rozbarscytancerzelednicy@gmail.com) i koniecznie zaobserwuj Nas na instagramie i facebooku! Aby zawsze mieć najświeższe informacje odnośnie naszych spotkań. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100083476655727) (https://instagram.com/rozbarscytancerzelednicy?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg==)

Kamila Zygmunt
Tancerze Lednicy

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.