Zaproszenie na 11. edycję "Strefy Zero"

Data dodania: 2023.06.06

17-18 czerwca zapraszamy serdecznie na 11 konferencję Strefa Zero organizowaną przez wspólnotę Metanoia.  W tym roku spotykamy się już 11 raz w hali MCKiS w Jaworznie pod hasłem PRZYMIERZE/UNITED. Wydarzenie, 16 czerwca, poprzedzi spotkanie Strefa Liderów dedykowane liderom grup, wspólnot, kościołów.

Myślą przewodnią tegorocznej konferencji jest fragment z 37 rozdziału księgi Ezechiela w. 14. 26-28: "Tchnę w was mojego Ducha — i ożyjecie. I osadzę was w waszej ziemi, i przekonacie się, że Ja, PAN, uczyniłem to, co postanowiłem – oświadcza Wszechmocny PAN. I zawrę z nimi przymierze pokoju. Będzie to przymierze wieczne. Okażę im łaskę i rozmnożę ich, i moją świątynię umieszczę wśród nich na wieki. Wśród nich będzie moje mieszkanie, będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. Wtedy przekonają się narody, że Ja jestem PAN – ten, który uświęca Izraela przez to, że moja świątynia będzie wśród nich na wieki.” (SNP).

Strefa Zero to czas niesamowitych wykładów, pełnego ognia uwielbienia, to czas spotkania chrześcijan różnych denominacji. Na strefowej scenie w tym roku staną: Ula i Krzysztof Demczuk/ Wspólnota Metanoia, Sally Doery i David Doery/ Lead Well Ministries, S. Bogna Młynarz/ Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana, Arek Krzywodajć/ Kościół Filadelfia, Michał Włodarczyk/ Kościół ICF, Alek Konieczny/ Społeczność Miasto, Natalia Nieużyła/ Wspólnota Metanoia, Karol Sobczyk/ Głos na Pustyni, Marcin Zieliński/ Głos Pana, Aleksander Bańka/ Centrum Duchowości, Maciej Wolski/ Fundacja 24/7, Koncert główny zagra zespół Miasto Music.

Więcej info i rejestracja na stronie:
www.strefa-zero.com

Joanna Mazurek