Konkurs na plakat o Ulmach rozstrzygnięty!

Data dodania: 2023.06.07

Sosnowiec, dn. 6 czerwca 2023 r.
L.dz. 575/WK/2023

Protokół wyników
Diecezjalnego konkursu plastycznego
pt. Plakat upamiętniający Rodzinę Ulmów
– historia dana i zadana

dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
w roku szkolnym 2022/2023

Diecezjalny konkurs plastyczny na Plakat upamiętniający Rodzinę Ulmów – historia dana i zadana, którego adresatami byli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 69 uczniów.

W dniu 6 czerwca 2023 r. komisja w składzie: ks. Michał Borda (przewodniczący), ks. Paweł Majewski, ks. Andrzej Małodobry, ks. Tomasz Zmarzły, ks. Marek Skórski SCJ, ks. Paweł Cicirko, s. Honorata Teresa Niemiec, p. Małgorzata Wierzbicka, p. Magdalena Cieplińska oraz Grażyna Kubiczek wyłoniła zwycięzców konkursu:

Kategoria kl. I-IV szkoła podstawowa:
I miejsce: Furman Weronika, kl. I, Zespół Szkół w Jerzmanowicach.
II miejsce: Choma Wiktoria, kl. IV, Zespół Szkół w Jerzmanowicach.
III miejsce: Tkacz Wiktoria, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu.

Kategoria kl. V-VIII szkoła podstawowa:
I miejsce: Matczak Hanna, kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 37 w Sosnowcu.
II miejsce: Szopa Kamila, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Suchej.
III miejsce: Furman Sara, kl. VI, Zespół Szkół w Jerzmanowicach.

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce: Andrzejczyk Magdalena, kl. IV, V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Dąbrowie Górniczej.
II miejsce: Stępień Hanna, kl. I, V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Dąbrowie Górniczej.
III miejsce: Paczuska Zuzanna, kl. III, V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Dąbrowie Górniczej.

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody rzeczowe ufundowane przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej w Warszawie, ul. Targowa 25 i dyplomy wszyscy uczestnicy oraz zwycięzcy mogą odebrać w Wydziale Katechetycznym w Sosnowcu, ul. Gospodarcza 14a, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 519-512-816, od 13 czerwca 2023 r. do 24 czerwca 2023 r. w godz. od 9.00 do 12.00, od wtorku do soboty. Wystawę prac można obejrzeć do końca czerwca br. w Wydziale Katechetycznym w Sosnowcu w godzinach urzędowania. Serdecznie zapraszamy.

Ks. Michał Borda
Dyrektor Wydziału Katechetycznego