DG: film o Matce Teresie z Kalkuty w kinie Helios

Data dodania: 2024.01.16

W sobotę, 20.01.2024 r. w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej  o godz. 13.30 odbędzie się seans filmu Matka Teresa i ja. Jest to prawdopodobnie jedyny seans filmu.

Zainteresowanych dołączeniem do grupy widzów uprasza się o przybycie do kina o godz. 13.00 i przygotowanie gotówki za bilet: 16 zł.

Film Matka Teresa i ja jest historią Kavity, mieszkującej we współczesnym, tętniącym życiem Londynie, która staje w obliczu miłosnych i rodzinnych trudności. W poszukiwaniu odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań, udaje się do indyjskiej wioski, gdzie spędziła dzieciństwo. Odkrywa tam niezwykłą historię Matki Teresy z Kalkuty i jej oddanej służby ubogim. Dzięki temu odnajduje współczucie, szczęście i sens w swoim życiu. "Matka Teresa i Ja" to wyjątkowy film, który nie tylko wzrusza i inspiruje, ale także przedstawia siłę i determinację kobiet w realizacji swoich marzeń, planów, powołań, pomimo wielu osobistych trudności i wątpliwości. To także opowieść o wielkiej pasji, miłości i odkrywaniu sensu w niespokojnym współczesnym świecie. Jest to seans na zamówienie, prawdopodobnie jedyny w kinie Helios."

Więcej o filmie m.in na stronach:

https://opoka.org.pl/News/Swiat/2023/co-laczy-sw-matke-terese-oraz-kevite-mloda-kobiete-i-matke

https://radio.radiojasnagora.pl/n3461-film-matka-teresa-i-ja-od-29-grudnia-w-kinach

Elżbieta Doniec
organizator seansu

religiasp18dg@gmail.com

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.