Dom SZILO: rekolekcje dla młodzieży (zapowiedź)

Data dodania: 2023.09.14

Już w październiku w Domu SZILO w Czeladzi odbędą się rekolekcje dla młodzieży - Strefy Młodych!

W czasie weekendowego spotkania młodzież będzie uczestniczyła w konferencjach, spotkaniach w grupach, codziennej Eucharystii, a także spędzała wspólnie czas na zabawie i integracji. Rekolekcje poprowadzi Ks. Aleksander Janas. Jest On współtwórcą wielu inicjatyw ewangelizacyjno-kulturalnych oraz założycielem fundacji Światło i Sól.

W ramach fundacji poprzez ciągłą aktywność rozwija działalność kulturalną docierając do społeczności lokalnej.

Od 2018 ks. Aleksander tworzy w Kaliszu przestrzeń rozwoju dla młodzieży, poprzez systematyczną pracę warsztatową, organizację warsztatów, szkoleń, spotkań i koncertów.

Rekolekcje skierowane są dla młodzieży powyżej 13. roku życia.

Miejsce: Dom "SZILO" w Czeladzi

Termin: 27-29.10.2023

Koszt: 250 zł

 

Strefa Młodych jest przestrzenią i czasem spotkań młodzieży Nowej Kultury, którzy są przyszłością w zachowywaniu, pielęgnowaniu i szerzeniu wartości Nowego Człowieka. Ludzi młodych, u których kiełkuje pragnienie bycia w grupie, rozwoju swoich pasji i po prostu - bycia szczęśliwym.

Jest to odpowiedź na wezwanie młodych uczestników rekolekcji Strefa Chwały Festiwal, którzy zapragnęli spotykać się częściej w różnych okolicznościach, by tworzyć wspólnotę, rozwijać swój potencjał i pielęgnować wartości chrześcijańskie wśród rówieśników.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Magdalena Sierka
m.sierka@muzadei.pl
+48 514 856 134

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.