Drogi Krzyżowe ulicami Niwki i Siewierza

Data dodania: 2023.04.01

SOSNOWIEC - NIWKA

W piątek 31 marca po Mszy o godz. 18.00 rozpoczęła się droga krzyżowa ulicami parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu-Niwce.

Tematem rozważań było obecność Boga w codziennym życiu rodzin. Drogę Krzyżową poprowadził proboszcz - ks. Tomasz Folga.

Ks. Konrad Mruk

SIEWIERZ

W piątek 31 marca po raz kolejny ulicami parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu przeszła Droga Krzyżowa.

Tematyka rozważań nawiązywała do bieżących problemów współczesnego świata (teksty przygotowała Aneta Bańka) oraz do postaci Św. Jana Pawła II.
W poszczególnych stacjach uczestniczyły grupy z naszej parafii: ks. Jacek Michalak i ks. Maciej Gaik oraz szafarz Piotr; rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.; młodzież przygotowująca się do Bierzmowania; Apostolat Margaretek; ojcowie; kobiety; służba liturgiczna; chór "Barka"; Rycerze Kolumba;  osoby chore; osoby pogrążone w żałobie; strażacy OSP Osiedle.

Maciej Pogan