Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny

Data dodania: 2024.01.10

PROTOKÓŁ WYNIKÓW ETAPU DIECEZJALNEGO
XXXIV OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

Komisja w składzie: ks. dr Michał Borda (przewodniczący), ks. mgr Tomasz Flak SCJ (nauczyciel religii w Szkole Podstawowej nr 42 w Sosnowcu) i ks. mgr Paweł Cicirko (nauczyciel religii w VI Liceum Ogólnokształcącym w Sosnowcu) stwierdza, że dnia 10 stycznia 2024 r. został przeprowadzony etap diecezjalny XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej pt. Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła.

Komisja, po sprawdzeniu prac i przeliczeniu punktów do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowała następujące osoby:

1. Krzysztof Mędrek, IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu, katecheta: Małgorzata Bryzik,
2. Łucja Trepka, Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu, katecheta: Małgorzata Szostak,
3. Kacper Paśko, IV Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu, katecheta: Anna Matusewicz.

ks. Michał Borda
Wydział Katechetyczny