Olimpiada Teologii Katolickiej - wyniki etapu diecezjalnego

Data dodania: 2023.01.13

XXXIII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
PELPLIN 2023
"Bóg jest Miłością objawioną w Słowie"

PROTOKÓŁ WYNIKÓW ETAPU DIECEZJALNEGO
XXXIII OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

Komisja w składzie: ks. Michał Borda (przewodniczący), ks. Tomasz Flak SCJ i ks. Wojciech Bochenek SCJ stwierdza, że dnia 12 stycznia 2023 r. został przeprowadzony etap diecezjalny XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej pt. "Bóg jest Miłością objawioną w Słowie", w którym uczestniczyło 14 uczniów, przygotowywanych przez 7 katechetów.

Komisja, po sprawdzeniu prac i przeliczeniu punktów do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowała następujące osoby:

1. Anna Kutek, pkt. 49, IV Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu, katecheta: Anna Matusewicz.

2. Michał Klimek, pkt. 48, II Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu, katecheta: s. Honorata Niemiec.

3. Ludwik Fonfara, pkt. 45, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu, katecheta: Elżbieta Pędras.

Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2023 r. w Pelplinie.

Uczestnikom i nagrodzonym gratulujemy, dziękując katechetom za trud przygotowania młodzieży do konkursu.

Ks. Michał Borda
Dyrektor Wydziału Katechetycznego