Olkusz: Koncert z okazji Dnia Matki

Data dodania: 2023.05.27

26 maja 2023 - w Dzień Matki - o godzinie 18.00 odprawiona została w Bazylice pw. św. Andrzeja Ap. w Olkuszu Msza święta za Mamy. W intencji żyjących Eucharystię sprawował Ks. Proboszcz Mieczysław Miarka, za zmarłe Mamy z terenu Parafii – m.in. za wymienione w intencji mszalnej – Ks. Grzegorz Woszczek, głoszący też budujące okolicznościowe kazanie.

Po Najświętszej Ofierze odbył się piękny, nastrojowy koncert z okazji Dnia Matki. Wystąpili w nim: Małgorzata Kocjan – śpiew, Elżbieta Pałka – skrzypce, Michał Kocjan – keyboard. Na zakończenie podziękował muzykom Ksiądz Proboszcz, a wszyscy zebrani wyrazili wdzięczność gromkimi brawami.

oprac. tekstu i zdj. Tomasz Wilczyński