Rekolekcje dla rodziców po śmierci dziecka (zaproszenie)

Data dodania: 2024.06.25

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka oraz Duszpasterstwo Rodzin Dzieci Utraconych Archidiecezji Krakowskiej zapraszają na rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka. Zjazd będzie mieć miejsce 15-17 sierpnia 2024 r. (czwartek-sobota) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach (bazylika dolna - Kaplica Słowacka).

To trzydniowe spotkanie modlitewne jest skierowane do rodziców, którzy stracili dzieci przed narodzeniem, w trakcie porodu oraz na późniejszych etapach życia, niezależnie od okoliczności śmierci.

Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. dr Janusz Kościelniak, diecezjalny duszpasterz rodzin dzieci utraconych, a konferencje psychologiczne poprowadzi Paweł Gozdek, psychotraumatolog.

W programie planowane są m.in.: Eucharystia, Droga Krzyżowa, Droga Światła, Liturgia Godzin, Adoracja Eucharystyczna.

Wstęp wolny. Organizatorzy proszą o zgłoszenie udziału pod nr tel. 575-363-190. Dzieki temu będą mogli przygotować odpowiednie materiały formacyjne dla wszystkich uczestników.

/bpds