Sosnowiec: Biskup z "Kolędą" w parafii św. Barbary

Data dodania: 2023.01.22

W Niedzielę Słowa Bożego bp Grzegorz Kaszak sprawował Mszę św. w kościele św. Barbary w Sosnowcu. Sosnowiecki ordynariusz modlił się w intencji ks. Mariusza Karasia - kanclerza Kurii Diecezjalnej z racji wspomnienia św. patrona.

Homilię wygłosił ks. Piotr Kocot. Po liturgii przedstawiciele Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Wspólnoty św. Józefa i innych wspólnot parafialnych zlożyli ks. Mariuszowi imieninowe życzenia.

Poza tym Biskup odbył wizytę duszpasterską tzw. Kolędę u kapłanów pracujących w parafii - ks. proboszcza Gerarda Małodobrego i wikariuszów - ks. Piota Kocota, ks. Zenona Ptaka i ks. Krzysztofa Wąsika. Nie ominął także rezydującego w parafii - ks. kanclerza Mariusza Karasia.

/bpds