Sosnowiec: Koncert kolęd i nabożeństwa u św. Barbary

Data dodania: 2024.01.11

Parafia pw. św. Barbary w Sosnowcu zaprasza na Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu. Szczegóły na plakacie.

Proboszcz parafii pw. św. Barbary zaprasza również na Msze święte i specjalne nabożeństwa:

- W III piątki miesiąca po Mszy o g. 18:00 nabożeńtwo ku czci Miłosierdzia Bożego za zmarłych z ucałowaniem relikwii Wielkopostnego Krzyża Papieskiego św. Jana Pawła II.

- Każdego 16. dnia miesiąca po Mszy o g. 18.00 nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II z ucałowaniem jego relikwii.

- Każdego 22. dnia miesiąca po Mszy o g. 18.00 nabozeństwo za wstawiennictwem św. Rity z poświęceniem róż i ucałowaniem jej relikwii.

Każdą I sobotę miesiąca o g. 18:00 sprawowana jest Msza święta zbiorowa w intencji małżonków od dar potomstwa, o poczęcie, szczęśliwą ciążę i zdrowe dziecko. Po Eucharystii nabożeństwo do świętego Gerarda z błogosławieństwem par małżeńskich jego relikwiami i ucałowanie relikwii.

ks. Gerard Małodobry
proboszcz parafii