Sztafeta biegowo-rowerowa Warszawa - Wadowice

Data dodania: 2023.06.01

Wspólnota Trailowe Biegi Duchowe TBD, która działa przy parafii pw. św. Jana Kantego w Warszawie (ks. Krystian Strycharski) organizuje Sztafetę biegowo-rowerową Warszawa - Wadowice. Jeden z etapów będzie przebiegał przez teren Diecezji Sosnowieckiej (m.in. Olkusz).

Jak czytamy w zapowiedzi Organizatorów: "Przed nami Boża - Długa - Duchowa - Słuszna Eskapada. 350 km 24 godziny wysiłku i modlitwy zawierzenia naszej Ojczyzny św. Janowi Pawłowi II. Świętość i wdzięczność kosztuje - wielka to cena. Ojczyzno moja kochana, Polsko, […] Bóg Cię wywyższa i wyszczególnia, ale umiej być wdzięczna!".

Start: w piątek 09 czerwca, Msza święta 18.00 Kościół św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich w Warszawie
Meta: w sobota 10 czerwca, Msza święta 18.00 Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach.

Odcinki będą liczyć ok. 10 km. Minimalne tempo dla biegaczy to 6 min/km. Będziemy przebiegać/przejeżdżać przez diecezję sosnowiecką m. in. przez Olkusz. Dołączyć do naszej grupy można w każdej chwili.

Informacje i zapisy na sztafetę: biegam_dobrze@wp.pl

Link do wydarzenia na Facebook'u: LINK

ks. Paweł Paliga