Zaproszenie na "Diecezjalny Dzień Dobra" z Caritas

Data dodania: 2024.03.22

Caritas Diecezji Sosnowieckiej wspólnie z Parafią pw. św. Jadwigi Śląskiej w Rogoźniku organizują Diecezjalny Dzień Dobra.

Dzień Dobra to radosne świętowanie Niedzieli Miłosierdzia, przypadającej w tym roku 7 kwietnia 2024 r. To także święto patronalne Caritas. Jest to okazja, aby pokazać, jak dużo dobra dzięki wolontariuszom Caritas Diecezji Sosnowieckiej dzieje się na co dzień.

Świętowanie Dnia Dobra rozpocznie się od Koronki do  Bożego Miłosierdzia.

Po koronce odbędzie się część artystyczna koncert Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W trakcie wydarzenia przy kościele zostanie zorganizowany piknik, na który  zapraszamy mieszkańców naszej diecezji.

Wydarzenie objęte jest patronatem abp. Adriana Galbasa SAC - administratora apostolskiego diecezji sosnowieckiej.

Program:
- godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia