Zaproszenie na młodzieżowy wyjazd na "Lednicę"

Data dodania: 2023.05.13

Spotkanie Młodych Lednica 2000 odbędzie się 3 czerwca. Wyjazd organizuje ks. Łukasz Małkiewicz z parafii pw. św. Maksymiliana w Dąbrowie Górniczej. Zgłoszenia: tel. 600 439 777

Cieszymy się, że po raz kolejny - już dwudziesty siódmy - możemy zaprosić Was na Spotkanie Młodych nad Lednicą. W tym roku gromadzimy się wokół tematu Eucharystii. Prowadzić nas będzie hasło: "Idź za Barankiem". Podczas całonocnego czuwania nad Jeziorem lednickim gromadzi się blisko 80 tyś. młodych ludzi, którzy tańcząc, śpiewając i modląc się chwalą Pana.

Wyjazd z parafii św. Maksymiliana Kolbego w Dąbrowie Górniczej o północy z 2/3 czerwca. Powrót 4 czerwca rano. Szczegółowe informacje u ks. Łukasza Małkiewicza.

/bpds