Zaproszenie na rekolekcje o pięknie seksualności

Data dodania: 2023.01.24

Głównym zadaniem „Przystani Nadziei” jest organizacja rekolekcji poświęconych odkrywaniu piękna własnej seksualności, a także przeżywaniu jej w zdrowy sposób w małżeństwie. Pragnieniem inicjatorów jest, aby wydobywać człowieka z jego zranień ku większej wolności i miłości Bożej, a co najważniejsze, ku świadomości Bożej Miłości.

„Przystań Nadziei” posiada patronat honorowy biskupa toruńskiego bp. Wiesława Śmigla oraz prowincjała orionistów ks. Krzysztofa Misia.

Do współpracy w prowadzeniu rekolekcji zaproszono duszpasterzy, rekolekcjonistów, kierowników duchowych, psychologów i psychoterapeutów. Pierwsze rekolekcje pod tytułem „O miłości seksualnej”, zaplanowane od 20 do 22 stycznia 2023 r, poprowadzi ks. Michał Oleksowicz, wicerektor WSD w Toruniu. Kolejni prowadzący to Aleksander Sztramski (27-29.01.2023), ks. Kamil Dąbrowski (03-05.02.2023) oraz Mira Jankowska (10-12.02.2023). W czasie rekolekcji będzie m.in. okazja do pacy z zakresie relacji, pracy nad poczuciem własnej wartości, godności oraz nad pokochaniem i zaakceptowaniem siebie. A wszystko w odniesienia do Boga.

W przyszłości „Przystani Nadziei” planowane jest m.in. stworzenie strony internetowej inicjatywy oraz bazy kierowników duchowych i psychoterapeutów z całej Polski, aby osoby, które przyjadą na rekolekcje, po powrocie do domu mogły sięgnąć po pomoc duchową lub psychoterapeutyczną.

Więcej informacji:
Małgorzata Kałdowska, tel. 661-126-006
przystan.nadziei@wp.pl
https://www.facebook.com/PrzystanNadziei

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.