Kurs FOTO - ostatnie dni zapisów!

Data dodania: 2024.02.24

Jak robić zdjęcia w czasie komunii, chrztu lub ślubu? Do tego potrzebne są uprawnienia! W Czeladzi odbędzie się Kurs dla fotografów i kamerzystów w przestrzeni liturgicznej.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Pierwsza komunia, chrzest lub ślub to okoliczności, które mają ważne znaczenie dla całej rodziny i czasami chcemy je uwiecznić. Jak wykonać zdjęcia lub filmować w kościele?

Nie każdy może to robić. Księża mają prawo wymagać ukończenia specjalnego kursu organizowanego przez kurię lub diecezję.  Szkolenie można będzie odbyć już 29 lutego br. w Czeladzi.

Zapisy ruszyły. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs FOTO w diecezji sosnowieckiej cieszy się w ostatnich latach dużym zainteresowaniem. Uczestnicy poprzednich edycji kursu pochodzili nie tylko z terenu Zagłębia i z diecezji sosnowieckiej, ale także z diecezji gliwickiej, katowickiej, częstochowskiej, kieleckiej a nawet tarnowskiej! 

Zgłoszenia na kurs dla fotografów dokonuje się tylko drogą milową na adres fotografkurs@gmail.com. Wchodząc na stronę diecezji http://diecezja.sosnowiec.pl/kuria/kurs-foto można znaleźć niezbędne dokumenty zgłoszeniowe.

Czas na zgłoszenie się na kurs (wraz z pełną dokumentacją) upływa 26 lutego br. 

Biuro Prasowe Diecezji Sosnowieckiej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.