Wieczór uwielbienia w Czeladzi

Data dodania: 2024.10.04

3 października 2024 r. w parafii pw. Świętych Archaniołów w Czeladzi odbył się wieczór uwielbienia. Modlitwa rozpoczęła się o godzinie 18:00, a przewodniczył jej bp Artur Ważny, który przewodniczył również dziękczynnej Mszy Świętej.

Po zakończeniu Eucharystii, wspólnie z naszą wspólnotą parafialną, kontynuowaliśmy modlitewne uwielbienie. Wypełniona radością atmosfera pozwoliła nam głęboko przeżyć ten czas, oddając cześć Panu Bogu poprzez śpiewy i rozważania nad Słowem Bożym. Był to czas jedności kościoła, kiedy wszyscy razem stanęliśmy w modlitwie – dowiadujemy się ze internetowej strony parafii Świętych Archaniołów.

Zwieńczeniem wieczoru było spotkanie z biskupem, które miało bardziej nieformalny charakter. Uczestnicy mieli okazję do rozmowy oraz zadawania pytania i podzielenia się swoimi przemyśleniami.

archanioly.czeladz.pl